Od 1. dubna 2024 zahájila Nemocnice Hranice a.s. provoz nového denzitometrického pracoviště na novém kostním denzitometru. Ten měří hustotu kostní tkáně a množství minerálů v kostech, tudíž slouží k diagnostice a sledování léčby osteoporózy (řídnutí kostí).

Objednat se můžete na telefonním čísle 581 679 388 během provozní doby (Po - Pá 7:00 - 15:30) a v průběhu dubna přibude možnost objednání přes rezervační systém dostupný na rezervace.nemocnice-hranice.cz

Vyšetření vyžádána odborným lékařem (praktický lékař, revmatolog, gynekolog) je hrazeno zdravotní pojišťovnou. V případě vyšetření na žádost pacienta (bez žádanky, bez doporučení lékaře) si pacient hradí vyšetření sám. Cena denzitometrického vyšetření je 1050 Kč (nelze platit kartou).

Vyšetření je nebolestivé, rychlé a není k němu potřeba žádná zvláštní příprava. Více informací naleznete v sekci odborné ambulance > Denzitometrie

Aktualizováno 30. dubna 2024

Rezervační systém pro online objednání je k dispozici pro pacienty na adrese nemhranice.cz/rezervace nebo přímo z podstránky Denzitometrie.
 

Reportáž TV MachHeader Style
Sticky Menu
Color skins
COLOR SCHEMES