Vážení návštěvníci a pacienti,
Dovolujeme si vás informovat o dopravních omezeních, která budou probíhat v ulici Zborovská v Hranicích z důvodu rekonstrukce městské komunikace v rámci projektu „Oprava komunikace Zborovská I. a II. etapa“. Tyto práce budou probíhat v předpokládaném termínu od 10. června 2024 do 6. září 2024.

Zajištěný vjezd do nemocnice:
Po celou dobu rekonstrukce bude zajištěn vjezd do areálu Nemocnice Hranice a.s. pro všechny návštěvníky a pacienty. Vjezd bude možný buďto hlavní branou, nebo v případě nutnosti druhou bránou (vjezd 2). Aktuální dopravní situace bude vždy řádně označena (viz také přiložená mapka).

Informace pro obyvatele a návštěvníky:

  1. Po dobu opravy bude na komunikaci probíhat jednosměrný provoz ve směru od náměstí 8. května k motorestu Hasičárna (bývalá Sparta).
  2. V jednotlivých úsecích bude dle platné veřejné vyhlášky nutná krátkodobá úplná uzávěrka komunikace. Vjezd do nemocnice však bude trvale zajištěn, a to bez omezení.

Dbejte zvýšené opatrnosti:
Vzhledem k tomu, že stavební práce budou probíhat za provozu, prosíme všechny návštěvníky a pacienty, aby dbali zvýšené opatrnosti a respektovali dopravní značení.

Děkujeme za pochopení.
Nemocnice Hranice a.s.

Další informace také na webu města Hranice.
https://www.mesto-hranice.cz/clanky/dopravni-omezene-na-ceste-na-valmez


Header Style
Sticky Menu
Color skins
COLOR SCHEMES